Friss hírek információk a hét minden napján

Sport hírek - friss-hirek.eu

Sport hírek

Rekord pénzdíj, rajt Budapesten

Idén rekordot jelentő 3 millió dollárt osztanak ki az asztaliteniszezők World Tour-sorozatának állomásain, amelyek közül az első a jövő heti, budapesti torna lesz.

Orosz Nagydíj - Hamilton nyerte a harmadik szabadedzést

A világbajnoki pontversenyben vezető Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája volt a leggyorsabb a Forma-1-es Orosz Nagydíj szombati harmadik szabadedzésén.

Pénteken pingpong-fesztivál Budaörsön

A Budaörsi SC asztalitenisz-szakosztályának szervezésében pénteken délután rendezik meg a II. Decathlon Budaörsi Pingpong Fesztivált a helyi sportcsarnokban.

F1: Japán Nagydíj - Hamilton nyerte a kétszer félbeszakított versenyt

Lewis Hamilton, a Mercedes brit pilótája nyerte a vasárnapi Forma-1-es Japán Nagydíjat, amelyet először a heves esőzés nyomán szakítottak félbe, majd 53 kör helyett 47 kör után leintettek egy súlyos baleset miatt.

Ferencváros-Pécs 2-0

A Ferencváros hazai pályán 2-0-ra nyert a Pécs ellen a labdarúgó OTP Bank Liga 11. fordulójának szombat esti mérkőzésén.

Polgár Judit: újabb 25-ös mérföldkő a cél

D  YT20141004302

A női világranglistát több mint 25 éve vezető Polgár Judit azt mondta, a Polgár Sakkfesztivál tekintetében is szeretné elérni a 25-ös számot, azaz legalább ennyi alkalommal megrendezni az eseményt.

Diósgyőr - Pápa = döntetlen

Gólnélküli mérkőzés Pápán

Diósgyőri VTK-FTC 2:1

D VAJ20141004001

Nyert a Diósgyőr csapata a Ferencváros ellen!

Románia Magyarország 1-1

A magyar labdarúgó-válogatott Dárdai Pál új szövetségi kapitány bemutatkozó mérkőzésén 1-1-es döntetlent ért el a nagy rivális románok otthonában az Európa-bajnoki selejtezősorozat szombati játéknapján.

Nemzetközi karizma bajnokság először Budapesten

Szeptemberben a karizma játéké a főszerep a margitszigeti Palatinus Strandon. A népszerű mexikói fallabdajáték tavaly mutatkozott be a magyar nagyközönség előtt, s a nemzetközi bajnokság mellett látványos bemutatókkal, élményprogramokkal és koncerttel várják a sport iránt érdeklődőket.